K U R U M S A L

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

BBEC Natural Stone Denizli merkezli kurulmuştur. Doğaltaş ithalat ihracatı işlerinde faaliyet göstermektedir. Firma kurucusu ve yöneticisi Berna Bozkurt Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünden mezun olup, Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi İş sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Bölümünde yüksek lisans tamamlamıştır. Maden mühendisliği görevini ve ithalat ihracat sektöründe çalışmalarını aktif olarak sürdürmektedir.

BBEC Natural Stone olarak Türkiyenin muhtelif yerlerinde birlikte çalıştığımız mermer ocakları mevcuttur. Aynı zamanda ihracat talepleri karşısında mermer sektörünün yoğun olduğu diğer illerde de AR-GE çalışmaları devam etmektedir.

Mesleki disiplin ve etik çerçevesinde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Müşteri ilişkileri konusunda Coşkun Bozkurt, ihracat işlemleri konusunda Melis Esra Gürpınar, pazarlama işlemlerinde de her ikisi faaliyet göstermektedir.

Blok, plaka, ebatlı ürün tedariği sağlamaktayız. Önceliğimiz her zaman, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda faaliyet göstermek.

Her türlü talebinizi en uygun fiyata, en kaliteli haliyle hazırlamak üzere sizin için çalışıyoruz. Tüm ürünlerde ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

Kapsamlı ürün yelpazemizde, zevkinize uygun doğaltaşı bulacaksınız. Taleplerinizi A sınıfı ambalajlama yöntemiyle iç-dış pazarda değerlendirerek öncü firma olma gayesindeyiz.

MİSYONUMUZ

Yıllardır ihracat sektörü içinde olan Berna BOZKURT tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz ilk günden itibaren mermer ihracatı konusunda uzmanlaşıp , firmamızı dünya markası haline getirmek amacındayız. Blok, plaka, ebatlı ürün tedariğin de hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda araştırma geliştirme faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Doğaya ve insana gereken duyarlılığı gösteren Bbec Naturalstone , talep edilen ürün gruplarını uzun yıllar müşterilerine sunma hedefindedir. Misyonumuz müşterilerimizin taleplerini zamanında en uygun fiyatlarla karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Doğaltaş ithalat-ihracatında lider, müşterisine güven veren, iş etiğini çalışma prensibi edinmiş bir kuruluşuz. Vizyonumuz, güvenilir uluslararası bir marka olmaktır.

WhatsApp Destek
0532 132 6487